Островок

Майстер-класс україньскої творчості

Українське мистецтво завжди приваблювало до себе зачаровані погляди. На народні сувеніри, мотанки, писанки так приємно дивитися, адже вони уособлюють в собі плин історії. А ще цікавіше – навчитися робити такі вироби самостійно. Кожен бажаючий може наблизитися до досвіду давніх предків. А, як відомо, чим більше людина пізнає свій народ, тим більше удосконалює себе.

Для того, щоб повніше розкрити для маленьких друзів красу українського мистецтва, ми провели цікавий майстер-клас. На ньому кожен гість мав можливість навчитися чудовим речам.

Найбільше полюбляють спостерігати за виготовленням давніх іграшок дівчатка. Для тих, хто не знає: раніше ляльки називалися мотанками. Виготовлялися дитячі забави зі шматочків тканини, а всередину полотнища набивали пахуче сіно. Ми вирішили показати, як легко можна виготовити мотанку буквально за півгодини. Чесно кажучи, всі були захоплені тим, як легко та цікаво можна провести час за цією справою.

Не залишився в стороні і найулюбленіший вид народної творчості – розфарбовування писанок. Це заняття може бути дуже корисним для малюків та дітей старшого віку. Воно допомагає дитині здобути навики комбінування кольорів та ліній. Крім того, під час розмальовування писанок в маленьких пальчиках розвивається моторика. Жести юних художників з кожним мазком стають все впевненішими, а це – чудова можливість приготувати руку до навиків письма.

До речі, писанки можна не лише розмальовувати. Є безліч чудових способів прикрашання пасхальних яєць. На українському майстер-класі ми показали учасникам безліч особливих способів, завдяки яким вони почуватимуться справжніми професійними художниками.